Dům na klíč 4+kk, 97m2, pozemek 1060m2, Polom u Hranic, okres Přerov

Polom 0313
Cena domu
3 515 000 Včetně provize
Kontakt makléře
Martin Kohut
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji dům na klíč 4+kk, 97m2, v obci Polom u Hranic, okres Přerov, přibližně 10 kilometrů od Hranic a 15 kilometrů od Nového Jičína, na pozemku o velikosti 1060m2, který je součástí ceny! Tento rychle postavitelný, prefabrikovaný dům z KVH dřeva je navržen s důrazem na energetickou efektivitu a díky využití nejmodernějších technologií kvalitou odpovídá zděným stavbám. Součástí domu je obývací pokoj s kuchyní, 3 pokoje a spíž.

Pozemek je napojen na veřejnou komunikaci, ve které jsou dostupné následující inženýrské sítě: elektřina, vodovod, plynovod a datový kabel. Obec zajišťuje základní občanskou vybavenost jako je obecní úřad, mateřská škola, pošta, potraviny a dětské hřiště. V nejbližší době plánuje výstavbu nové, rozšířené komunikace s napojením na nabízený pozemek. Výhledově se pak bude realizovat obecní kanalizace (ta je již značena v územním plánu). Obec se mimo jiné vyznačuje dobrou dopravní dostupností, díky železniční trati, autobusům a v neposlední řadě dálnici D48. Případný hluk z dálnice bude značně omezen protihlukovou stěnou. Pozemek se nachází mimo záplavové území a celý záměr byl již schválen zastupitelstvem obce.

V případě, že preferujete patrový nebo větší dům, projekt lze snadno upravit. Taktéž pozemek je možné zvětšit. V ceně je zahrnutý pozemek, hrubá stavba + doprava, projektová dokumentace včetně vyřízení stavebního povolení, základová deska, právní servis i provize.

Součástí hrubé stavby je konstrukce krovu bez uzavření/zateplení střechy a bez materiálu; vnitřní stěny s připravenými rozvody pro elektroinstalaci; vchodové dveře s montáží; obvodové stěny s předem připravenými elektroinstalačními trubkami; okapy Galeco - 2 svody; vnější zateplení - polystyren, perlinka a lepidlo; montáž včetně střešních krytin a okapů; střešní krytina - betonová taška, barva antracit; sedmikomorová okna s trojsklem a montáží.
Případně je možné nacenit dokončení interiéru dle Vašich představ. Se získaným stavebním povolením a kompletní projektovou dokumentací je možné dokončit dům během pouhých 6 týdnů. Za 4 týdny se zhotoví základová deska a za pouhé 3 dny se postaví hrubá stavba.
Financování Vám zajistíme.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresPřerov
ObecPolom
UliceSkryto
č. domovní / č. orientační48
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0313
Datum aktualizace23.10.2023
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuDřevěná
Umístění objektuCentrum obce
Dispozice4 pokoje
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2112
Užitná plocha m297
Plocha parcely m21060
Plocha terasy m27.7
Počet teras1
ElektřinaElektro - 400 V
OstatníBezbarierový přístup, nízkoenergetický
StavbaRodinný dům
ZástavbaObytná
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, dálnice, silnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Počet podlaží objektu1
Číslo podlaží v domě
Popis domu
KategorieDomy a vily
Typ domuPřízemní
Stav domuProjekt
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaB - Velmi úsporná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
email: phone: fullname: lname:
Navigovat k místu