Dům na klíč 4+kk, 97m2, pozemek 1060m2, Polom u Hranic, okres Přerov

Polom 0313
Cena domu
3 515 000 Včetně provize
Kontakt makléře
Martin Kohut
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji dům na klíč 4+kk, 97m2, v obci Polom u Hranic, okres Přerov, přibližně 10 kilometrů od Hranic a 15 kilometrů od Nového Jičína, na pozemku o velikosti 1060m2, který je součástí ceny! Tento rychle postavitelný, prefabrikovaný dům z KVH dřeva je navržen s důrazem na energetickou efektivitu a díky využití nejmodernějších technologií kvalitou odpovídá zděným stavbám. Součástí domu je obývací pokoj s kuchyní, 3 pokoje a spíž.

Pozemek je napojen na veřejnou komunikaci, ve které jsou dostupné následující inženýrské sítě: elektřina, vodovod, plynovod a datový kabel. Obec zajišťuje základní občanskou vybavenost jako je obecní úřad, mateřská škola, pošta, potraviny a dětské hřiště. V nejbližší době plánuje výstavbu nové, rozšířené komunikace s napojením na nabízený pozemek. Výhledově se pak bude realizovat obecní kanalizace (ta je již značena v územním plánu). Obec se mimo jiné vyznačuje dobrou dopravní dostupností, díky železniční trati, autobusům a v neposlední řadě dálnici D48. Případný hluk z dálnice bude značně omezen protihlukovou stěnou. Pozemek se nachází mimo záplavové území a celý záměr byl již schválen zastupitelstvem obce.

V případě, že preferujete patrový nebo větší dům, projekt lze snadno upravit. Taktéž pozemek je možné zvětšit. V ceně je zahrnutý pozemek, hrubá stavba + doprava, projektová dokumentace včetně vyřízení stavebního povolení, základová deska, právní servis i provize.

Součástí hrubé stavby je konstrukce krovu bez uzavření/zateplení střechy a bez materiálu; vnitřní stěny s připravenými rozvody pro elektroinstalaci; vchodové dveře s montáží; obvodové stěny s předem připravenými elektroinstalačními trubkami; okapy Galeco - 2 svody; vnější zateplení - polystyren, perlinka a lepidlo; montáž včetně střešních krytin a okapů; střešní krytina - betonová taška, barva antracit; sedmikomorová okna s trojsklem a montáží.
Případně je možné nacenit dokončení interiéru dle Vašich představ. Se získaným stavebním povolením a kompletní projektovou dokumentací je možné dokončit dům během pouhých 6 týdnů. Za 4 týdny se zhotoví základová deska a za pouhé 3 dny se postaví hrubá stavba.
Financování Vám zajistíme.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresPřerov
ObecPolom
UliceSkryto
č. domovní / č. orientační48
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0313
Datum aktualizace18.03.2024
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuDřevěná
Umístění objektuCentrum obce
Dispozice4 pokoje
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2112
Užitná plocha m297
Plocha parcely m21060
Počet teras1
ElektřinaElektro - 400 V
OstatníBezbarierový přístup, nízkoenergetický
ZástavbaObytná
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, dálnice, silnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Počet podlaží objektu1
Číslo podlaží v domě
Popis domu
KategorieDomy
Typ domuPřízemní
Stav domuProjekt
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaB - Velmi úsporná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
email: fullname: lname:
Navigovat k místu