Exclusivní Bydlení Vinian Views, Costa del Sol

Estepona 0166
Cena bytu
11 300 000 Včetně provize
Kontakt makléře
David Kirschner
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Vítejte v Costa del Sol , Kalifornií Evropy.
Představujeme Vám se spolupráci se společností Melia City Group tento exclusivní projekt uznávaného španělského developera který zahrnuje 61 bytů. Rezidence disponuje fitness, bazénem a společnými prostory.
Víme, jaký je dokonalý domov, je to ten o kterém jste vždycky snili, je to okolí a zároveň kvalita, exkluzivita a pohodlí. Je to krajina, propracovanost adesign, jsou to panoramatické výhledy a samozřejmě pohodlí a funkčnost. Z mého nového domova budu mít přímé odkazy na Esteponu, jednu z nejdůležitějších obcí na Costa del Sol, která se nachází mezi dvěma nejznámějšími přístavy na Středomoří: Puerto Banus a Sotogrande. Tento region nabízí 20 kilometrů klikatého pobřeží, nespočet pláží, golfových hřišť, zařízení pro volný čas a nákupních center.

Rezidence stojí vedle Selwo Aventura, přírodního parku o rozloze 14 hektarů (přes 34 akrů) s více než 1000 zvířaty, který umožňuje kontakt s přírodou na otevřeném prostranství.

Bydlení na Costa del Sol je označováno jako "Zlatá míle" a má výhodu vzdálenosti pouhých 45 minut od letišť v Malaze a Gibraltar a je také dostupné pomocí vysokorychlostního vlakového nádraží (AVE).

AEDAS Homes se zavázala k budoucnosti prostřednictvím udržitelných budov, a to jak při jejich stavbě, tak i v průběhu jejich životnosti. Všechny domy dosahují vysokého hodnocení energetické účinnosti, což umožňuje zákazníkům nejen přispívat k ochraně životního prostředí, ale také těžit z výhod, které tato udržitelnost přináší.

Díky efektivnímu návrhu a použití speciálního zasklení jsou domy energeticky úsporné a udržují konstantní teplotu, což vede ke snížení nákladů na klimatizaci. Tato izolace také zajišťuje tiché prostředí uvnitř domu, což vám umožní odpočívat a spát bez rušení.

Důležitým aspektem naší snahy o udržitelnost je také snižování emisí CO2. Vaše každodenní pohodlné bydlení s vysokou energetickou účinností přispívá k ochraně planety, aniž byste museli vyvíjet nějakou extra námahu. Věříme, že každý malý krok směrem k udržitelnosti má velký dopad, a jsme rádi, že můžeme společně s vámi péči o naši planetu brát vážně.

Byty
› 2+kk začínají od 100 m2 s 32 m2 terasy.
› Jednotky 3+kk začínají od 154 m2 s 34 m2 terasy.

S klienty cestujeme přímo do dané destinace, kde zařídíme ubytování, soukromého řidiče.
Navštívíme jednotlivé stavby, které pro Vás předem při osobní konzultaci dle Vašich kritérií vybereme, na místě pak máme tým makléřů hovořící v Českém, Anglickém a Španělskem jazyce. Samozřejmostí je česky mluvící advokát na místě, se kterým vyřídíme veškerý právní servis.

Parametry nabídky

Lokalita
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0166
Datum aktualizace22.07.2023
Druh objektuSkeletová
Umístění objektuCentrum obce
VybavenoČástečně
Celková podlahová plocha m2137.35
Počet podlaží objektu6
Číslo podlaží v domě3
Popis bytu
KategorieByty
Dispozice bytu2+kk
VlastnictvíOsobní
Stav bytuNovostavba
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaB - Velmi úsporná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
fname: lname:
Poloha zadaná inzerátem je obec