Pozemek kousek od Národní Přírodní Rezervace Polanecká Niva

Ostrava 0416
Cena:
Cena u makléře + provize RK
Kontakt makléře
Petr Krška
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Nastupte na cestu k odpočinku a spojení s přírodou na tomto jedinečném pozemku o rozloze 746m2, obklopeném nádhernou zahradou. V srdci malebných Proskovic, jen kousek od "Národní Přírodní Rezervace Polanská Niva". Tato lokalita zve ke klidu a pokoji, kde každý kousek země vypráví příběh o kráse a vyjímečnosti.

Očarující zahrada, pečlivě vytvořená, se stává svědkem přírodní harmonie. Jezírko uprostřed pozemku přináší další rozměr klidu a estetiky. S elektrickým připojením 230V, s možností rozšíření na 400V, a vodou ze studny máte veškeré potřebné zázemí, abyste mohli plně ponořit své smysly do této přírodní idyly.

Vzdálenost pouhých 10 minut autem od rušné části Ostravy a skvělá dostupnost městské hromadné dopravy umožňují snadný přístup do města, zatímco zůstáváte obklopeni klidem a krásou venkovské krajiny. Tento pozemek není jen číslo na mapě – je to brána do světa, kde se čas zpomaluje a příroda Vás vítá s otevřenou náručí.

Nemovitost nabízí nejen malebný pozemek, ale i praktické zázemí, které podtrhuje jeho všestrannost. Jezírko, které tichounce leskne uprostřed, dodává prostoru další rozměr krásy a klidu. Kromě toho na pozemku najdete praktickou zahradní chatku na nářadí, sklad a obytný návěs, které tvoří multifunkční zázemí. Toto vybavená je praktickým a elegantním doplňkem, který lze ponechat pro uchování nářadí či jako obytný prostor pro relaxaci, nebo naopak odstranit, aby se otevřel prostor pro nové nápady a plány.

Tento pozemek je jako korunovaný klenot v závětří, chráněný oplocením s vjezdovou branou, nabízející vám soukromí a bezpečí. Flexibilita této nemovitosti Vás zve k objevování možností, jak tento prostor přizpůsobit svým potřebám. Jste tedy zváni, abyste objevili spojení s přírodou, kreativitu a volnost přizpůsobení podle Vašich individuálních snů, v bezpečí a klidu tohoto kouzelného místa.

Pro více informací, popřípadě domluvení prohlídky pozemku mě prosím neváhejte kontaktovat.

Parametry nabídky

Lokalita Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0416
Datum aktualizace11.01.2024
K dispozici od08.01.2024
Umístění objektuKlidná část obce
VybavenoNe
ElektřinaElektro - 230 V
Inženýrské sítěElektřina
OstatníPlot
Datum nastěhování08.01.2024
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuOstatní
Celková plocha m2746
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
lname: email:
Poloha zadaná inzerátem je ulice