Prodej pozemku k bydlení v obci Libčany s rozlohou 539m²

Libčany 0381
Cena:
Cena u makléře Včetně provize
Kontakt makléře
Jiřina Motlová
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji pozemek k bydlení v zastavěné části obce Libčany, která je ideální pro rodiny s dětmi. Tato atraktivní nemovitost se nachází v klidné části obce Libčany, v okrese Hradec Králové. S rozlohou 539m² a zastavěnou plochou 85m², poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný rodinný život.

Jednou z hlavních výhod této nemovitosti je její výhodná poloha v blízkosti škol a školek. Rodiče se tak nemusí trápit dlouhými cestami do školy a mohou své děti doprovodit pěšky. Místní pošta je také v docházkové vzdálenosti, což je pro rodinný život velice výhodné.

Pro rodiny s dětmi je také důležitá bezpečnost okolí. V této lokalitě se můžete cítit naprosto bezpečně. Dům je situován ve velmi klidné části obce, daleko od rušného provozu. Rodinnou atmosféru umocňuje přilehlý park, který je ideálním místem pro děti k hrám a sportování.

V případě, že hledáte nemovitost, která usnadní váš život s dětmi, jste na správném místě. Tato nemovitost nabízí dostatečnou zahradu, ve které si děti mohou hrát a vy si můžete užívat relaxace na čerstvém vzduchu.
Tato nemovitost je skvělou volbou pro rodiny, které hledají bezpečné a pohodlné bydlení pro sebe a své děti. Přívod vody je zajištěn dálkovým vodovodem a elektřina je dostupná ve standardním napětí 230 V, 380 V.

Pokud jste zaujati touto nemovitostí a rádi byste ji prohlédli, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme další informace a domluvíme prohlídku.

Parametry nabídky

Lokalita
Parcela213/5
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0381
Datum aktualizace12.02.2024
Umístění objektuKlidná část obce
Zastavěná plocha m2539
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
Inženýrské sítěVodovod, kanalizace, elektřina
StavbaOstatní
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2539
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
phone: email: fullname: lname:
Navigovat k místu