Pronájem komerčního prostoru, Heřmanice

Heřmanice 0730
Cena:
Cena u makléře + provize RK
Kontakt makléře
Jiřina Motlová
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Nabízíme k pronájmu komerční prostory v obci Heřmanice , okres Náchod. Jedná se o uzavřený areál na břehu Labe. Výrobní, skladové a ubytovací kapacity v rámci nemovitosti. Objekt disponuje vlastní výrobou elektřiny 240/380V, pitná vody, plynu, Optického internetu až 2 Gbit/s.
Objekt vybaven zabezpečovacím a kamerovým systémem. Nájemní plochu je možné částečně přizpůsobit potřebám pronajímatele. Užitná plocha o velikosti 1050 m2. Parkování a byt v rámci areálu. Zrekonstruované sociální zázemí. Velmi vhodné pro energeticky náročnější provozy například na drobnou řemeslnou výrobu, sušení, chlazení, atd.
80 - 200 Kč za m2 / měsíc
Cena elektřiny dohodou - bez poplatků za distribuci elektřiny. Jedná se o obchodní prostory vhodné pro investici s vysokým potenciálem. Tento cihlový objekt se nachází ve velmi dobrém stavu. Objekt disponuje ideálním počtem 10 parkovacích míst, což je značnou výhodou pro potenciální investory.
Jednou z klíčových výhod této nemovitosti je její strategická poloha s vynikající dostupností dopravy. Díky blízkosti dálnice a silnice je zajištěna snadná a rychlá dostupnost pro zákazníky. Kromě toho je objekt napojen na zdroj vody pro celý objekt a disponuje plynovodem pro pohodlné vytápění a provoz. S možností pronájmu těchto prostor můžete dosáhnout atraktivní návratnosti investice a stabilního příjmu z pronájmu.
Tato nemovitost nabízí investiční příležitost s vysokým potenciálem a výhodnou polohou pro podnikání. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresNáchod
UliceSkryto
č. domovní / č. orientační17
Informace o nabídce
Typ smlouvyPronájem
Číslo zakázky0730
Datum aktualizace11.07.2024
K dispozici od12.07.2024
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
Zastavěná plocha m21088
Plocha užitná m21050
Počet parkovišť10
Počet garáží
DopravaDálnice, silnice
Datum nastěhování12.07.2024
Počet podlaží objektu1
Popis prostoru
KategorieKomerční
Typ domuPřízemní
Druh prostorObchodní prostory
Stav prostoruVelmi dobrý
VodaVoda - zdroj pro celý objekt, Voda - studna
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
*
fullname: phone:
Navigovat k místu