S radostí oznamujeme, že jsme rozšířili naše působení a otevřeli novou pobočku v krásném Hradci Králové!

nově nás naleznete na Eliščině nábřeží 310/21, přímo v srdci města na levém břehu řeky Labe.

Naši klienti nyní mohou využívat kvalitních realitních služeb přímo v Hradci Králové, a to s pomocí našeho týmu sympatických odborníků s praxí přes 10 let. Naše nová pobočka se nachází v prostorách historického domu z roku 1898, který je zdoben sochou královny Elišky Rejčky.

Co můžete očekávat od naší nové pobočky?

  1. Centrální poloha: pobočka se nachází přímo v centru města, což znamená snadný přístup pro naše klienty a pohodlnou dostupnost s bezplatným parkováním.

  2. Profesionální tým: Naše pobočka v Hradci Králové disponuje týmem zkušených a vstřícných odborníků, kteří jsou připraveni pomoci vám s každým požadavkem spojeným s nemovitostmi.

  3. Realitní a finanční poradenství: Kromě běžného realitního zprostředkování nabízíme i další služby, jako je poradenství při koupi a prodeji nemovitostí, správa majetku, pojištění majetku a financování nemovitostí.

  4. Skvělá káva: Kromě příjemného prostředí si u nás vychutnáte výbornou kávu

 

Jsme tady pro vás, abychom vám poskytli perfektní realitní služby. Naším cílem je pro Vás vyjednat nejlepší možnou cenu a zajistit hladký průběh celého obchodu. Vybudovali jsme si své úspěchy na poctivé práci a můžete si být jistí, že jsme pro Vás tou správnou volbou.

Těšíme se na setkání s vámi v naší nové pobočce v Hradci Králové!